Zwrotu towaru w ciągu 14 dni

 
 
 

Infolinia: 0917 961 386 (Pon - Pt 9:00 - 16:00, So 9:00 - 12:00)

 
 
Blockbuster dzień
26.12.2017Do końca zostaje jeszcze
 
 
 
Wprowadzenie > Zwrotu towaru w ciągu 14 dni
 
Należy zwrócić towar wraz z oryginalnym opakowaniu?

Prosimy zawsze zwracać towar w stanie, w jakim go  odebraliście - kompletny, z pełną dokumentacją, nieuszkodzony, czysty i jeżeli to jest możliwe w oryginalnym opakowaniu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru wynikające z obchodzenia się z towarem sposobem innymi niż to było konieczne ze względu na jego charakter i właściwości.

 
 
Kiedy wrócę groszy?

Zawsze staramy się zwrócić płatności co w najkrótszym możliwym terminie, ale nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy kupna, jeżeli towar został nam zwrócony. Przy osobistym zwróceniu towaru w naszym oddziale, Państwu najczęściej wypłacimy za towar natychmiast na miejscu. Znajdź wzór na tym łączu.

 
 
Jak zwrócić przedmiot?

Osobiście w naszym sklepie.

Pocztą na adres: Javorová 32/451, 958 04 Partizánske-Veľké Bielice, Słowacja. Do towaru prosimy załączyć list przewodni (otrzymaliście go jako załącznik w e-mailu wraz z fakturą), wskazując numer dowodu zakupu i numer konta bankowego. Jeśli chcecie użyć kwoty zwrotu bezpośrednio w celu zapłaty za nowe zamówienie, prosimy nas o tym poinformować.

 
 
Lorem ipsum dolor sit amet

U nas Państwo dokładnie wiedzą, co otrzymacie. Jednakże, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, możecie go zwrócić bez udania powodu. Towar możecie zwrócić w ciągu 14 dni od odbioru przesyłki. Zwrócimy Państwu pieniądze lub wymienimy towar na inny, zgodnie z Państwa życzeniami.

Jednak będzie nam miło jeżeli nam przedstawicie Wasz powód, ponieważ dbamy o zadowolenie naszych klientów i chcemy poprawiać nasze usługi i produkty wciąż ulepszać. Szczegółowe warunki zwrotu towaru można znaleźć w naszych Warunkach handlowych. Jeśli macie towar zakupiony jako przedsiębiorca lub firma, wychodzimy naprzeciw również w takich sytuacjach, i o konkretnej sprawię zawsze będziemy decydować w oparciu o ocenę produktu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja