Zwrót towaru w terminie 14 dni

 
 
 

Infolinia: +421 917 961 386 (Pon - Pt 7:00 - 16:00)

 
 
Przebój dnia
20.04.2020Do końca zostaje jeszcze
 
 
Reklamné okno
 
 
 
Wprowadzenie > Zwrót towaru w terminie 14 dni
 
Czy muszę towar zwrócić w oryginalnym opakowaniu?

Prosimy o zwrot towaru w stanie, w jakim został przez Państwo odebrany - kompletny, z pełną dokumentacją, nieuszkodzony, czysty i jeśli to jest możliwe w oryginalnym opakowaniu. Konsument ponosi odpowiedzialność za obniżenie wartości towaru, wynikające z obchodzenia się  z towarem w sposób inny niż było to konieczne ze względu na jego charakter i właściwości.

 
 
Kiedy dostanę z powrotem swoje pieniędzy?

Zawsze staramy się zwrócić pieniędzy jak najszybciej, najpóźniej w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy, jeżeli towar został do nas zwrócony. Podczas osobistego zwrotu towaru w naszym oddziale, najczęściej pieniędzy zwracamy natychmiast na miejscu.  Żeby towar mógł zostać zwrócony, należy wypełnić "formularz odstąpienia od umowy kupna", znajdujący się na obecnym linku.

 
 
W jaki sposób mogę towar zwrócić?
  • Odbiór osobisty w naszym sklepie. 
  • Za pośrednictwem poczty na adres: ul. Javorová 32/451, 958 04 Partizánske-Veľké Bielice, Słowacja. Prosimy o dołączenie do towaru listu przewozowego (otrzymaliście go Państwo e-mailem jako załącznik razem z fakturą), wskazując nr dokumentu zakupu oraz nr konta bankowego. W wypadku, że Państwo zamierzacie kwotę wykorzystać do opłacenia nowego zamówienia, prosimy poinformujcie nas o tym niezwłocznie. 
 
 
cCy mogę zwrócić towar bez podania przyczyny?

U nas Państwo dokładnie wiecie, co kupujecie. Niemniej jednak, jeśli Państwo nie jesteście zadowoleni z dostarczonego towaru, możecie go bez podania przyczyny zwrócić.  Towar możecie zwrócić w terminie 14 dni od odebrania przesyłki. Zwrócimy Państwu pieniędzy lub wymienimy  towar za inny, zgodnie z Państwa życzeniami.

Aby dbać o zadowolenie klientów staramy się ulepszać nasze usługi i produkty. Dlatego właśnie będzie dla nas bardzo pomocne, jeśli Państwo zechcecie wskazać powód zwrotu towaru.

Szczegółowe warunki dotyczące zwrotu towaru znajdziecie Państwo w naszych warunkach handlowych. W wypadku, że Państwo zakupiliście towar jako przedsiębiorca lub jako firma, staramy się również w takich sytuacjach znaleźć odpowiednie rozwiązanie powstałej sytuacji, w poszczególnych wypadkach podejmujemy decyzję zawsze na podstawie oceny produktu.

 
 
Ważne informacje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja