Sprzedaż hurtowa

 
 
 

Infolinia: +421 917 961 386 (Pon - Pt 7:00 - 16:00)

 
 
Przebój dnia
15.02.2020Do końca zostaje jeszcze
 
 
Reklamné okno
 
 
 
Wprowadzenie > Sprzedaż hurtowa
 
Ważne informacje
 
 

Hurt

afg.sk, Ltd. przewiduje też sprzedaż hurtową. Możemy zaoferować Państwu towary takie jak broń niewymagającą pozwolenia, airsoft, sprzęt wojskowy, łuki i kusze, broń gazową, wiatrówki. Oferujemy szeroki asortyment towarów różnych producentów w rozsądnych cenach.

Przy rejestracji sprzedaży hurtowejprosimy o przestrzeganinie poniższych intrukcji i warunków:

  • Przede wszystkim trzeba zarejestrować się na naszym sklepie internetowym jako "Firma".
  • Kolejnym warunkiem jest przesłanie kopiirejestracji działalności gospodarczej (np. KRS)wraz z numerem NIP. Na zakup broni i amunicji będziemy również potrzebować kopię koncesji na obrót bronią.
  • Wszystkie wymagane dokumenty wraz z nazwą użytkownika są konieczne, aby zweryfikować Państwa firmę w naszym systemie. Wszystkie dokumenty muszą być PRZETŁUMACZONE PRZEZ TŁUMACZA PRZYSIEGŁEGO NA JĘZYK ANGIELSKI i wysłane na nasz adres e-mailowy: info@afg.sk

Po otrzymaniu dokumentów i ich weryfikacji będziemy mogli zatwierdzać Państwa rejestrację w naszym sklepie.Wówczas będą mogli Państwo robićzakupy po cenach hurtowych. Zakupy można również robić przez telefon lub email.

Dostawa i płatność

Hurtowne zamówienia są wysyłane za pośrednictwem kuriera. Nasz kurier dostarczy przesyłkę w zależności od kraju przeznaczenia na adres domowy lub na adres firmy.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja