Airsoft

 
 
 

Infolinia: +421 917 961 386 (Pon - Pt 7:00 - 16:00)

 
 
Przebój dnia
15.02.2020Do końca zostaje jeszcze
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
Ważne informacje
 
 

Parlament Europejski a broń airsoft

27.05.2016.

Nie wszyscy wiedzą, że Europejskie Stowarzyszenie Airsoftu (European Airsoft Association, EAA) lobbuje w Unii Europejskiej za nieuznawaniem broni airsoft za standardową broń palną. Sprawy zmierzają w dobrym kierunku, choć przeciwne stanowiska cały czas mocno się ścierają. Sprawa jest otwarta, ponieważ każda zaproponowana zmiana musi zostać najpierw uchwalona. Od listopada ubiegłego roku w UE trwają dyskusje, czy nie zmienić dyrektyw o broniach palnych. Zmiany miałyby objąć broń wyglądającą jak wojskowa oraz repliki  (w tym broń airsoft). W ich wyniku wskazana broń zostałaby uznana za prawdziwą broń palną.

Konsekwencje wprowadzenia takiego prawa mogą być druzgocące dla europejskiego airsoftu i doprowadzić do wyeliminowania go z państw UE. Przeważająca większość broni airsoftowej zostałaby zakazana, a ta, która nie podlegałaby nowej dyrektywie, byłaby bardzo trudno dostępna i musiałaby podlegać rejestracji.

Airsoft

 

Czytaj całość
 

ZÁRUKA A AIRSOFT ZBRANE

27.09.2018.

airsoft-zbraneV ponuke rôznych predajcov nájdete airsoft zbrane schovávané za pojem "dekorácia" za účelom, aby nemuseli poskytovať na takéto zbrane riadnu dvojročnú záruku, pričom sa odvolávajú na "životnosť". De facto Vám teda predávajú funkčnú airsoft zbraň, ale de jure Vám predávajú nefunkčnú dekoráciu. Ako to teda je?

Czytaj całość
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja