Sprzedaż broni i amunicji - military i army shop AGF.pl

 
 
 

Infolinia: 0917 961 386 (Pon - Pt 9:00 - 16:00, So 9:00 - 12:00)

 
 
Blockbuster dzień
26.12.2017Do końca zostaje jeszcze
 
 
 
Wprowadzenie > O nas > Sprzedaż broni i amunicji - military i army shop AGF.pl
 

Sprzedaż broni i amunicji - military i army shop AGF.pl

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym www.afg-obrona.pl spółki AFG SECURITY-CORPORATION, sp. z o.o.

AFG sklep internetowy z militariami www.afg-obrona.pl posiadający bogatą ofertę broni i amunicji

asg sklepW naszym sklepie internetowym (afg sklep) znajdą Państwo większość rodzajów broni oraz akcesoriów, które mogą być legalnie sprzedawane na polskim rynku.

Podczas sprzedaży broni w naszym sklepie internetowym obowiązuje nas lokalne prawo słowackie, w związku z czym za pośrednictwem internetu sprzedajemy wyłącznie broń zaklasyfikowaną przez to prawo do kategorii D. Pozostałe rodzaje broni, czyli broń wymagającą pozwolenia na jej posiadanie,  nie mogą być sprzedawane przy zawarciu umowy na odległość. Sprzedaż takiej broni jest możliwa tylko i wyłącznie w naszym sklepie stacjonarnym, do rąk własnych osoby zainteresowanej.

AFG sklep militarny z bogatą ofertą broni

Pomimo surowych regulacji polskiego prawa nasza oferta broni jest szeroka i bogata. Staramy się zaspokoić popyt na broń na polskim rynku, przez co cały czas dopasowujemy odpowiednio naszą ofertę.

Nasz asg sklep oferuje Państwo nie tylko broń, do której posiadania wymagane jest pozwolenie, ale także szeroką ofertę broni wolno dostępnej wszystkim osobom pełnoletnim. Jest to broń z takich kategorii jak airsoft, broń pneumatyczna, flobert czy broń gazowa.

Staramy się, aby nasza oferta jak najlepiej odzwierciedlała ofertę producentów broni. Korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych i niezawodnych producentów oraz dostawców.  Staramy się tworzyć długotrwałe stosunki z naszymi dostawcami, dzięki którym nasza oferta może być szeroka, aktualna oraz atrakcyjna cenowo.

Oferta amunicji i dodatkowego wyposażenia

Poza bronią nasz asg sklep internetowy oferuje także szeroki wybór amunicji, akcesoriów oraz części zamiennych. Znajdą tu państwo amunicję do wszystkich typów broni, które mamy w swojej ofercie. Oprócz klasycznej ostrej amunicji posiadamy także naboje rekonstrukcyjne oraz ćwiczebne. Oferujemy amunicję do broni airsoft, śrut do broni pneumatycznej oraz amunicję obronną i odstraszającą do broni gazowej. Wystarczy dokonać wyboru z naszej oferty.

Nasza oferta wyposażenia i dodatków jest podobnie szeroka, jak w przypadku pozostałych kategorii. Dostępne jest u nas kompletne wyposażenie, które może być potrzebne do wygodnego i bezpiecznego użytkowania broni.  Są to zarówno wszelkiego rodzaju pokrowce, jak też taktyczne pasy i opaski do przenoszenia broni. Ofertę uzupełniają zapasowe magazynki, urządzenia optyczne i celownicze oraz akcesoria do czyszczenia broni.

sklep militarny

Oprócz produktów bezpośrednio związanych z bronią, specjalizujemy się także w taktycznym wyposażeniu w środki ochronne.  Są to przede wszystkim kamizelki, latarki, noże, kominiarki oraz pozostałe rodzaje wyposażenia, przeznaczone dla wojska, jak również dla sił porządkowych.

Drugą znaczącą grupą nie zaliczającą się do broni jest wyposażenie służące do samoobrony. Oferujemy szeroki wybór pałek teleskopowych, kastetów czy paralizatorów. Wszystkie te produkty służą przede wszystkim do samoobrony i nawet pomimo swej niepozorności, są skutecznym środkiem do obrony własnej lub osób bliskich.

Sklep militarny AFG jest znany nie tylko dzięki swej ofercie broni

Jak każdy porządny asg sklep z tej kategorii oferujemy towary i produkty przeznaczone pierwotnie dla wojska. Jest to szeroki asortyment broni oraz pozostałego wyposażenia, na przykład wojskowe noże UTON.

Staramy się równomiernie pozszerzać naszą ofertę i w zależności od jakości produktów łączyć te przeznaczone dla wojska z produktami o przeznaczeniu cywilnym. Dzięki wspomnianym już długotrwałym stosunkom handlowym z naszymi zaufanymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą ofertę dla naszych klientów.

Współpracujemy z takimi producentami jak Euro Security Products, JGS Trade sp. z o.o. czy GuneXpert, i  jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami tych firm na terenie Polski i Słowacji.

Z pozostałymi producentami, których produkty oferujemy, prowadzimy długotrwałą i ścisłą współpracę, również w przypadku, gdy nie jesteśmy ich wyłącznymi przedstawicielami na danym rynku. Nawet w sytuacji, kiedy na danym rynku nie jesteśmy oficjalnym przedstawicielem danego producenta, możemy śmiało konkurować ceną oraz jakością obsługi nawet z oficjalnymi dystrybutorami.

sklep militarny

Sklep internetowy z wyjątkową ofertą

Zaliczamy się do sklepów z ponadprzeciętną ofertą, wyróżniamy się na tle innych serwisów internetowych z militariami. Wysoką pozycję zapewnia nam nie tylko szeroka oferta, ale również poprzez świadczenie dodatkowych usług dla naszych klientów.

Dzięki temu w naszej ofercie oprócz samej broni, amunicji oraz powiązanych akcesoriów znajdują się produkty z takich kategorii jak taktyczne i techniczne wyposażenie militarne, środki służące do samoobrony oraz wyposażenie sportowe.

Oferowane przez nas wyposażenie sportowe jest związane przede wszystkim ze strzelectwem sportowym. Sprzedajemy konkretną broń oraz wyposażenie, które są specjalnie przeznaczone do tych celów. Ponadto można u nas zamówić sprzęt powiązany z airsoft, wiatrówkami, wszelkiego rodzaju bronią pneumatyczną czy gazową, a nawet kusze i łuki. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi  w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby większości klientów.

Aby leszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty produkty z kategorii repliki. Jeżeli są Państwo zainteresowani bronią specjalistycznie pozbawioną jej palnego charakteru wraz ze wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami na jej posiadanie oraz wykorzystywanie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą na bieżąco poszerzamy.

asg sklep

Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie produktu, którego zakupem byli by Państwo zainteresowani, bardzo prosimy o kontakt. Nasz asg sklep postara się spełnić państwa oczekiwania i sprowadzić konkretny produkt, który Państwa interesuje.

 

Ivan Kočiš

Dobrý večer.
Mám dotaz ohledně zbraně cz vz.50.
Je možno ji koupit za 1100,-Kč?
S pozdravem
Děkuji,I.K.

...

AFG

Dobrý deň,
máte na mysli guľovú pištoľ?

...

Rafal

Czy posiadacie sklep stacjonarny,jeżeli tak to proszę o adres
Pozdrawiam
Rafał

...

juan carlos morenq dillana

hola.porfavor quisiera saver si puedo comprar municion de fogueo calibre 22 long,y si la enviais ha españa y la mejor forma de pago,para hacer la compra en los prosimos dias.Gracias,un saludo

...

Witold Sapiński

Dlaczego nie wysyłacie czarnego prochu do Polski

...

Denemark

Dobrý den.Chtěl bych Vás požádat o sehnání bubínku na Zoraki 6mm flobert.Nejspíše to asi ale nebude možné . Děkuji za odpověd a vynaloženou snahu.Denemark.

...

AFG.sk

Dobrý deň,

kontaktujte nás prosím na emaily eshop@afg.sk.

...

GRZEGORZ SZCZĘSNY

Proszę o nr paczki . Kiedy mogę się spodziewać kuriera ? Dziękuję. Nr.zamówienia 211304708

...

Suherman

If I could buy the gun blank from Indonesia.? Thanks

...

Suherman

can it be send to Indonesia.? Thanks

...

AFG.sk

Unfortunatelly, no.

...

Roman Sukič

prosím vás, chcem sa opýtať ná náboje do zbrane Flobert Zoraki 45 šesť milimetrov či je možné kúpiť u vás špicaté náboje bez zbrojného preukazu Ďakujem sa odpoveď

...

AFG.sk

Dobrý deň,
tieto špicaté náboje kal. 22/6 mm si môžete kúpiť bez ZP:
- https://www.afg.sk/strelivo-flobertky/flobertkovy-naboj-rws-6-mm-me-150ks-spicate/

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja